13 בפברואר 2020
קפה עלית

רוצים יותר קפאין בקפה? הנה 5 דברים שלא ידעתם על הקפאין

קפאין

עוד יום ארוך במשרד, בוקר קשוח עם הילדים או תקופת מבחנים עמוסה במיוחד?

זה לא חדש שאנחנו מחפשים בוסט של קפאין בכל הזדמנות. איזה כיף שבקפסולת BOOST יש 20% יותר קפאין יותר מיתר הקפסולות של קפה עלית!

הינה עוד 5 דברים שלא ידעתם על קפאין  

1. קפאין כטרנד

הודות להשפעתו המהירה והיעילה על האדם, הקפאין זוכה לפופולריות עצומה. הקפאין מעורר את מערכת העצבים המרכזית של הגוף ואת המערכת המטבולית האחראית על הפירוק והיצירה של החומרים הדרושים לתפקודי הגוף השונים.

2. עובדות על קפאין

כולנו יודעים שבקפה יש את מרכיב הקפאין – מה זה בעצם הקפאין הזה? הוא רכיב טבעי שנמצא בקפה, ונמצא בעוד 60 צמחים הנמצאים בטבע ביניהם הקקאו….לרכיב הזה יש כל מיני תכונות מעוררות כשאנחנו מכניסים אותו לגוף שלנו.

קפאין לא משפיע על מחזור הדם , אבל יש עוד כל מיני רכיבים  בקפה בעיקר בקפה לפני הקלייה שלו, קפה ירוק – רכיבים שיש להם אפקט מגן על מערכת כלי הדם כמו נוגדי החימצון – הפוליפנולים. מעניין לדעת כי בתעשיית  הקוסמטיקה משתמשים בקפאין, למשל בתכשירי אנטי אייג'ינג שנמרחים על הפנים, לטיפול בצלוליט ,לטיפול בהצמחת שיער או אפילו להאט נשירת שיער אצל גברים!.

3. בוסט של קפאין

הפיתוח המיוחד בקפסולות BOOST הוא שנעשתה התאמה של זנים עם כמות קפאין גבוהה מראש בצורה טבעית ונוצר בלנד מיוחד, עם קלייה מיוחדת שבסופו של דבר יצרה מוצר עם תכולת קפאין גבוהה משמעותית בהשוואה לקפסולות קפה עלית ולאחרות הנמצאות בשוק.

4. ניחוח חו"ל

השיח על משקאות עם כמות גדול של קפאין הגיע מאיטליה – הצריכה שם היא לא של משקאות כמו אספרסו אלא ריסטרטו – משקה קצר וסמיך שהוא בוסט של עוררות.

5. מתי כדאי לצרוך קפאין?

בעיקרון, כל שעה היא טובה לצריכת קפאין, כמובן שבמידה. קפאין מתאים לאנשים שצריכים בוסט של התעוררות במהלך היום, כגון אנשים שעובדים הרבה שעות, סטודנטים שלומדים שעות מרובות וכו'.

לקפסולת BOOST פותחה תערובת שהותאמה במיוחד – לקחנו את הזנים (זני הרובוסטה בהם באופן טבעי יש יותר קפאין) וביצעו להם התאמה מיוחדת לבלנד ופרופיל קלייה מותאם, כך שבסופו של דבר אנחנו מקבלים קפסולת BOOST שיש בה תכולה גבוהה של קפאין, עם לפחות 20% יותר בהשוואה לקפסולות אספרסו אחרות של קפה עלית.

אז אם אתם צריכים מנה של עוררות, זה המקום עבורכם