13 בפברואר 2020
קפה עלית

איך מוציאים יותר קפה מקפסולה?

איך מוציאים יותר קפה מקפסולה

זה לא סוד שאנחנו הישראלים מתים על קפה ארוך יותר, מסתבר שאנחנו לא היחידים. אז לכבוד השקת קפסולת LUNGO החדשה שמכילה יותר קפה מכל קפסולה אחרת שלנו הנה מספר דברים שאתם פשוט חייבים לדעת על המשקאות הארוכים 

 

תמיד מזמינים אספרסו ארוך? אמריקנו? אתם לא לבד!

מעל 70% מכוסות האספרסו בישראל נשתות כארוכות (הפוך, אמריקנו, אספרסו ארוך) ומעל 70% מכוסות האספרסו בישראל נשתות עם חלב (הפוך, אמריקנו עם חלב)  ולוקח לשתות אותם במשך יותר מחמש דקות. אז כן, הבנו כי בארץ אנשים אוהבים פשוט לשתות  יותר קפה!

מה זה בכלל אומר יותר קפה? בקפסולות החדשות שלנו הכנסנו 5.5 גרם יותר לעומת 5 גרם בשאר הקפסולות כלומר 10% יותר מהקפסולות שאתם כבר מכירים על המדף.

אז רגע, מה זה בכלל לונגו?

קפסולת LUNGO נולדה מטרנד משקאות האספרסו ה"ארוכים" – בכוס גדולה – לונגו ואמריקנו. מה הכוונה ארוכים? פשוט מאוד – לונגו הינה מנת אספרסו ארוכה של 110 מ"ל – הנוצרת כאשר נותנים למים לזרום במכונה מעבר לזמן מיצוי הקפה.

כדי להוציא משקה לונגו עליכם ללחוץ פעמיים על לחצן האספרסו במכונה, או לכוון את המכונה בהתאם להכנת המשקה (תלוי איזו מכונה יש לכם בבית, השתדלו לדבוק בהוראות היצרן כדי לא להסתבך 😉 )

איך הפכתם קפסולה רגילה ללונגו?

שינוי פרופיל הטחינה ושינוי פרמטרים במכונת האריזה מאפשרים מילוי גבוה יותר של אספרסו טחון בקפסולה – אז כן, באמת יש יותר קפה!

איך הטרנד הזה הגיע אלינו?

זה לא סוד שהיום בעולם הקפה המשקאות המסורתיים השתדרגו למקיאטו ואמריקנו. “עולם הקפה משתנה בקצב מהיר״, אומר ציון כהן, טכנולוג הקפה הראשי של קפה קלוי בקפה עלית. “לפני 20 שנה אנשים שתו את כוס הקפה הראשונה שלהם בבית. בתחילת שנות ה־90 התחילה להתפתח תרבות שתיית קפה מחוץ לבית ו־On The Go – אנשים קנו קפה והלכו איתו למקום העבודה. היום רואים תופעה הפוכה של חזרה הביתה, עם משקאות מבוססי אספרסו שאנשים מכינים בבית בפורמט שקרוב לבית קפה".

 

אז כן, כבר הבנו שאתם חובבי קפה ארוך, אז למה לא לנסות פשוט לונגו >>

רוצים לטעום את הקפסולות שלנו?