8 בנובמבר 2017
דן אוריאלי - מגזין מסע אחר

מכונות הקפה האוטומטיות משתלטות לכם על המטבח

קפה לעסקים

ישראלים ידועים כצרכני קפה מושבעים, אך הטעם השתנה ברבות השנים, בעיקר לנוכח כניסתן של מכונות הקפה האוטומטיות למטבח הביתי. כיום רובנו נוהגים לשתות אספרסו, קפוצ'ינו, מקיאטו ומשקאות קפה נוספים בהשוואה לעבר הלא רחוק בו לגמנו בעיקר קפה שחור ונס קפה.

חלפו הימים בהם הסתפקנו בקפה שחור עם סוכר, כיום אנו מעוניינים ליהנות מקפה איכותי עם טעם עשיר ומעודן וארומה נפלאה, ולאור ירידת המחירים של מכונות הקפה, ישראלים רבים רוכשים לביתם מכונה משוכללת של מותג מוכר ומוביל.

מכונות הקפה משתלטות על המטבח הביתי

בעבר הלא רחוק כדי ללגום אספרסו איכותי ומשובח נאלצנו לשבת באחד מבתי הקפה או להמתין לסיום הארוחה במסעדה כדי להזמין קפוצ'ינו וסוגי קפה אחרים. עם השנים החלו יצרני מכונות הקפה לשווק מכונות אוטומטיות וקומפקטיות לבית, יש מכונות עם מטחנה באמצעותה טוחנים את פולי הקפה ומכינים את הקפה לפי הטעם האישי, אך הטרנד הבולט הוא כניסתן של מכונות קפה אוטומטיות עם קפסולות במגוון טעמים.

קפסולה מכילה לרוב 5-6 גרם של קפה אספרסו טחון, מכל קפסולה מכינים כוס קפה אחת.

מותגי הקפה המשווקים מכונות משוכללות לבית מחדשים את מלאי הטעמים ומציעים ללקוחות קפסולות מקפה איכותי במגוון רחב של טעמים ובארומה שונה, כל אחד יכול למצוא את הטעם המועדף עליו, אך רבים נוהגים לגוון כדי ליהנות בכל פעם מחדש מחוויה נפלאה של קפה איכותי ועשיר בטעמים.

מכונת קפה מקצועית למטבח הביתי

מכונות הקפה החדשות מפגינות ביצועים מרהיבים, העיצוב שלהן מרשים ושובה לב, וישראלים רבים מציגים לראווה בביתם את המכונה המקצועית והמתקדמת. לרוב, נהוג להציב את מכונת הקפה על השיש במקום בולט ובעל גישה נוחה, המכונה משרתת נאמנה את כל בני המשפחה. אמנם, ישנם דגמים מקצועיים ואיכותיים של מכונות ידניות, אך רוב הישראלים מעדיפים את המכונות האוטומטיות בגלל נוחות התפעול והאפשרות ליהנות מקפה מעולה בלחיצת כפתור.

מכונות קפה אוטומטיות מתאימות לכל חובבי הקפה, אין צורך להתעסק בטחינת הפולים לאבקה, לדאוג ללחץ מים נדרש ולטמפרטורה הנכונה, וגם לא צריך להמתין ליד המכשיר, פשוט לוחצים על כפתור ההפעלה, מכניסים את הקפסולה ותוך מספר שניות לוגמים קפה משובח בהתאם לטעם המועדף.

מכונת קפה עלית

 

נהנים מקפה איכותי גם בבית

מכונת אספרסו מקצועית נחשבה בעבר הלא רחוק לסמל סטטוס, כיום זהו מכשיר שניתן למצוא בבתים רבים. יש בשוק מגוון דגמים של מכונות קפה אוטומטיות, לכן חשוב לבחור היטב את המכונה לבית, מומלץ לרכוש מכונת קפה רק ממותג מוכר ומוביל בעולם הקפה.

מותג מוביל מציע מכונות קפה במחירים משתלמים ובעיצוב מרהיב ושלל קפסולות בטעמים שונים ובארומה מדהימה, כל אחד יכול להזמין את הקפסולות המועדפות עליו, אפשר גם לרכוש אותם ברשתות השיווק המובילות, וכדאי לעקוב אחרי החידושים בתחום כדי לנסות טעמים חדשים.