17 ביוני 2020
קפה עלית

איך לשדרג את החיים במשרד?

מזיגת חלב לקפה הפוך

אחרי  תקופה קצת מבלבלת בבית, סופסוף חוזרים לשגרת המשרדים. אז איך להפוך את החזרה לשגרה להכי טובה שאפשר? באנו לרכז לכם קצת טיפים שישמשו אתכם ואת העובדים:

  1. הדרגתיות – זה שם המשחק. אל תחזרו בבת אחת לשגרה שהכרתם טרום הקורונה, כי האוויר שלכם יגמר מאוד מהר. שימו לב שאתם חוזרים בצורה מתונה, לא נשארים עד 22:00 לסיים את המצגת ושומרים על איזון בית עבודה.
  2. מכונת קפה לעסק – זה אמנם נשמע כמו שדרוג קטן, אבל אתם לא תאמינו כמה מכונת קפה פולים אוטומטית ייעודית בבית העסק שלכם תשדרג לכם את החוויה המשרדית. ראשית, היא תפיק לעובדים שלכם קפה מעולה, שנטחן במקום. שנית היא תשדרג את חווית השתייה ותגרום לעובדים להיות אפקטיביים יותר אחרי קפה טוב והכי חשוב היא גם תגרום לעובדים להבין שיש מישהו שבאמת חושב עליהם ואכפת לו שישתו בין ישיבה לישיבה קפה איכותי, טעים וטרי ולא יתפשרו על פחות מזה, הרגשה של בית קפה במשרד 😊
  3. תאמו ציפיות – עם העובדים, עם הקולגות, עם המנהלים. עכשיו כשחוזרים לשגרה צריך לדבר על הדברים מראש, להתאים עצמכם למצב הקיים ולהחליט על הדרך שהכי נכונה עבורכם לעבוד כעת יחד.
  4. השאירו את הטוב לסוף – מזהים שעומד לבוא יום לחוץ ומלא פגישות? תכננו לעצמכם בלו"ז אחרי כל 2 פגישות הפסקת קפה. ואם יש לכם מכונה שתשדרג לכם את חויות הקפה זה בכלל ימתיק את הגלולה. הרי גם ככה הרגעים האלו של לשבת ביחד ולהתעדכן עם קולגות מהעבודה זה משהו שהיה לכם קצת חסר בתקופה האחרונה, אז פשוט תצרפו לזה כוס קפה טובה

לסיכום, זכרו שכולנו היינו בבית תקופה ארוכה, אתם לא לבד בהתמודדות הזו. אמצו לעצמכם את הטיפים הללו, שלבו הדרגתיות בחזרה לשגרה, תפנקו את העובדים בצ'ופר נחמד כמו מכונת קפה שתשדרג עבורם את חווית הקפה ונסו כמה שיותר ליהנות מהמצב החדש. בהצלחה!