9 ביוני 2017
חברת מיפו

טיפים לבחירת מכונת קפה לעסק

מכונת קפה לעסק

מכונת קפה איכותית, הפכה כבר מזמן לפריט חובה בארגון שמכבד את עצמו. היא ממצבת את העסק שלכם כבעל סטנדרטים גבוהים ומוסיפה טאץ' יוקרתי לסביבת העבודה. היא משרתת את הלקוחות שמבקרים אתכם ומשדרגת באופן משמעותי את התנאים של העובדים.

בחירת מכונת קפה לעסק, דומה מאד לבחירת בן או בת זוג… גם במקרה הזה, חייבת להיות ביניכם התאמה מושלמת, אתם צריכים להבין את הצרכים אחד של השני, והכי חשוב… אם רוצים לשרוד יחד לאורך שנים, אסור להתפשר על הטעם.

אך כמו בחיפוש זוגיות, גם כאן, מכונת קפה איכותית שנראית מושלמת עבור אחד, לא מתאימה לאחר. מה שטוב לחברת הייטק מרובת עובדים, לא בהכרח טוב לחברת סטארט אפ קטנה, ומה שמתאים למשרד אדריכלים מעוצב, לא בהכרח מתאים למפעל גדול או לבוטיק יוקרה.

אז איך בכל זאת מוצאים את האחת שנועדה לכם? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם:

תאום ציפיות

חשוב להגדיר מראש את הצרכים שלכם ממכונת הקפה. האם מדובר בעסק מרובה עובדים או במשרד קטן? האם מדובר בעובדים שנשארים בארגון עד השעות הקטנות של הלילה ומעדיפים אספרסו מעורר, או שמדובר בעסק עם לקוחות שבאים להתפנק אצלכם ומעדיפים קפוצ'ינו? הגדירו כמויות רצויות, אפיון משתמשים והרגלי שתיית קפה ידועים, זה ללא ספק, יסייע למצוא את הפתרונות האידיאליים עבורכם.

מכונה טובה ממשפחה טובה

הקפידו לבחור במכונה איכותית ואמינה המיוצרת בחברה מוכרת ובעלת ניסיון רב שנים בתחום מכונות הקפה. ודאו שיהיה מי שיעביר לכם הדרכה מסודרת, כדי שתוכלו ליהנות מכל הביצועים של המכונה ושתהיה לכם אחריות לטיפול ולתיקונים.

הגודל כן קובע אבל הכי חשוב הטעם

גם מכונות הטוחנות פולים וגם מכונות קפסולות מציעות קפה איכותי בטכנולוגיה ידידותית. תוכלו ליהנות בלחיצת כפתור מקפוצ'ינו מפנק או מאספרסו משובח. מכונות הפולים מתאימות לארגונים גדולים, משום שטחינת הפולים במקום מוזילה את העלויות, בעוד שמכונות הקפסולות מתאימות בדרך כלל יותר לעסקים קטנים, היות והקפסולות שומרות על טריות הקפה לאורך זמן רב יותר. מבחינת גיוון בטעם, טכנולוגיית הקפסולות מאפשרת גיוון רב יותר בטעמים ובעוצמת הקפה, בעוד שהיתרון של טחינת הפולים הוא באפשרות ליצור תערובת ייחודית משלכם.

שימור היחסים עם המכונה לאורך זמן

מכונה טובה זקוקה ליחס מפנק, תמיכה אישית וטיפול על בסיס קבוע. הקפידו לבחור בחברה מקצועית ומוכרת, שתעניק לכם שירותי אספקת קפה על בסיס שוטף, תחזוקה מסודרת וטיפול יעיל ואדיב, לכל אורך השנה. זכרו, מכונה שמשקיעים בה אהבה, מחזירה אהבה…

זוגיות טובה עם המכונה מבוססת על הבנה

הקפידו לבחור במכונה פשוטה וידידותית לתפעול ולתחזוקה. קפה משובח, לא מצריך בזבוז אנרגיה ועבודה מיותרת מצדכם. כמה שיותר פשוט, יותר טוב!

תסתכל בקנקן ובמה שבתוכו

מכונת קפה שנראית טוב ומשתלבת בקו העיצובי של המשרד, יכולה לשדרג את הסטיילינג של העסק ולהוסיף לו טאץ' מתוחכם. כמו רהיט מעוצב, תמונה אמנותית או גוף תאורה מיוחד, חשוב לבחור במכונת קפה שתתאים לאופי העסק ותשתלב בחלל. וזה עוד לפני שטועמים את הקפה שבקנקן…

זכרו כי יש הרבה מכונות קפה בשוק, אבל יש את האחת שנועדה בשבילכם!