1 במרץ 2017
קפה עלית

בחירת מכונת הקפה המושלמת למשרד

בחירת מכונת קפה לעסק

כמו שבכל מקום עבודה יש מכונת צילום, חדר ישיבות, מחשבים, פקס ומקרן, כך בכל משרד, מקום עבודה או עסק יש פינת קפה ועובדים ששותים אותו. אך לא בכל פינת קפה יש קפה איכותי ומושקע.

בחירת מכונת הקפה המושלמת למקום העבודה

שתיית קפה היא חלק משגרת היום שלנו במקום העבודה ממש כמו שימוש במכונת צילום או חדר הישיבות. לכן, יש חשיבות גדולה לאיכות הקפה במקום העבודה. איכות הקפה משדרת תשומת לב והשקעה בעובדים ובאורחי מקום העבודה. היא משדרת אכפתיות ותשומת לב לפרטים הקטנים והחשובים שהופכים את יום העבודה לנעים יותר.

מומלץ לאבזר את פינת הקפה במקום העבודה במכונת קפה איכותית המתאימה לצרכי המשרד. איזו מכונה הכי מתאימה למקום העבודה? במה יש להתחשב בעת בחירת המכונה? לפניכם מדריך קצר לבחירת מכונת קפה או מכונת אספרסו למשרד.

כוסות קפה

 

מהו פוטנציאל צריכת הקפה במשרד?

  1.  כמה קפה שותים אצלכם?
  2. יש לדעת מהי התפוקה המבוקשת ממכונת הקפה שלכם לכן מומלץ לבדוק כמה עובדים יש במקום העבודה. מדוע? יש מגוון רחב של מכונות בעלות תכונות שונות. ישנן מכונות קפה בעלות תפוקה גבוהה בזמן קצר ומכונת קפה בעלות תפוקה נמוכה יחסית בזמן קצר. על המכונות להתאים לרמת הצריכה ולעומס הצפוי.
  3.  כמה פינות קפה יש?
  4.  ישנם מקרים בהם מקום העבודה זקוק למכונה אחת שתענה על כל צרכי הקפה או שישנן מספר עמדות המתחלקות בעומס אספקת הקפה לעובדים. ייתכן ויש צורך במכונה בעלת תפוקה גבוהה בפינת הקפה המרכזית בנוסף למספר מכונות קטנות יותר בעלות תפוקה נמוכה יחסית בפינות הקפה האחרות.

נציג קפה עלית עסקים יסייע לכם לחשב את התפוקה המשוערת של צריכת הקפה במקום העבודה שלך ויחד תקבלו החלטה לגבי כמות ומיקום מכונות הקפה לפי פוטנציאל הצריכה.

מגוון מכונות קפה – מגוון פתרונות

מכונות קפה מתחלקות לשלושה סוגים מרכזיים: מכונת קפה מבוססת פולי אספרסו , -מכונות משולבות אספרסו ואבקות, מכונות פילטר קפיטס – קפה נוזלי

מכונות קפה על בסיס פולי אספרסו

אלו מכונות קפה מקצועיות שמאפשרות להכין מגוון משקאות קפה בלחיצת כפתור. מכונות אלו טוחנות את פולי האספרסו במקום, ומאפשרות לכם להגיש לעובדים ולאורחים קפה איכותי עם חלב טרי. החלב הטרי מאוחסן במקרר קטן וחיצוני הנמצא ליד המכונה ומספק לקפה חלב טרי וטעים. חלק ממכונות הקפה שמבוססות על פולי אספרסו מאפשרות לצרכן הקפה לבחור את עובי וכמות הטחינה. מכונות אוטומטיות למגוון משקאות קפה – מכונות אלה, כדוגמת המכונה גאיה של חברת Bianchi האיטלקית מכינה קפה הפוך על בסיס אספרסו מפולי אספרסו טריים ואבקת חלב (פיתוח ייחודי של קפה עלית המחליף את מלבין הקפה). בנוסף יודעת המכונה לספק כוס קפה נמס או שוקולטה איכותיות.

מכונות קפה פילטר קפיטס

קפה נוזלי – מכונות קפה מבוססות קפה נוזלי מבית חברת Douwe Egberts ההולנדית. מכונות אלה מכינות קפה פילטר איכותי ומספקות פתרון high capacity כלומר צריכת קפה גבוהה בזמן קצר, במטבחון, בקפיטריה או בחדר האוכל במקום העבודה. היתרון המשמעותי של שיטה זו הוא במינון

הקפה ובניצול חומר הגלם (בסיום הפעולה אין חומר גלם להכנת קפה שלא נוצל). בכל כוס קפה המופקת מהמכונה כמות זהה של קפה וכך נשמר טעם אחיד ואיכותי. מכונות בשיטת הקפיטס גוזלות פחות זמן במילוי, ניקוי ותחזוקה ממכונות אחרות. תוכלו לבחור בין מגוון מכונות המתאימות לצרכים השונים שלכם, ביניהן תוכלו למצוא את המכונה המשוכללת והידידותית קפיטס 110.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מכונת קפה למשרד?

התאמת המכונה לצרכי מקום העבודה היא רק השלב הראשון שכן לבחירת מכונה השלכות חשובות נוספות אותן יש להביא בחשבון. לכן, לפני בחירת המכונה וספקה קפה עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

מי מספק את חומר הגלם החשוב ביותר, הקפה? איכות חומרי הגלם היא חלק מהותי בבחירה שכן גם מכונת הקפה המשוכללת ביותר תפיק קפה בינוני מחומר גלם בינוני. אנחנו רוכשים את הקפה, אחראים על תהליך הייצור ומוודאים את איכותו וטריותו לאורך כל הדרך.

אם נתקלתם בבעיה, שאלה או תקלה במכונת הקפה, למי תפנו? מומלץ לוודא כי ספק הקפה שבחרתם בעל יכולות לוגיסטיות המאפשרות לו לספק את הקפה עד אליכם. בנוסף מומלץ לוודא שמערך השירות הטכני יכול להגיע עד אליכם במהירות גבוהה במקרה של תקלה וכי מדובר בספק אמין, אשר יוכל לעמוד בהתחייבויות שלו לאורך זמן.

קפה עלית עסקים מציעה שירות טכני ולוגיסטי מקיף הכולל מהנדסי שירות הפרוסים מקרית שמונה ועד אילת, אנשי מעבדה ומוקד שירות לקוחות הפועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מטרת השירות: לדאוג שהמכונות הקפה שלכם לא תפסקנה לעבוד לרגע.

מהנדסי השירות מטפלים במאות לקוחות ובאלפי מכונות מכל הסוגים ומעניקים שירות מקצועי ויוזם,כלומר, מגיבים במהירות ויעילות לקריאת תקלה ומבקרים תקופתית על מנת לבצע פעולות מונעות ופעולות תחזוקה.

מי ידריך ויכשיר את מתחזקי המכונה? מחלקת ההדרכה של קפה עלית עסקים תדאג להכשיר את הצוות המתפעל את מכונות הקפה, ללוות אותו ולסייע בהדרכות תקופתיות על מנת שבסוף תופק מהמכונה כוס הקפה המושלמת.

האם הפתרון שקיבלתם מותאם לצרכי מקום העבודה? נציג קפה עלית עסקים יבחן יחד אתכם את פוטנציאל הצריכה במקום העבודה ויחד תבנו תכנית שתענה על כל צרכי הקפה של המשרד.

האם הספק שלכם מטפל ומלווה אתכם לאורך כל הדרך? דאגו לקבל פתרון קפה מושלם. פתרון זה מתחיל במכונה ובקפה אך לא מסתיים שם. פינת קפה זקוקה גם לכלים מתאימים, למשקאות משלימים ולחטיפים ליד הקפה. עלית קפה תספק למקום העבודה גם את המוצרים הנלווים. כך תוכלו לחסוך את הטרחה הכרוכה בפנייה לספקים שונים.

יש שיקולים שונים ומגוונים בבחירת מכונת הקפה לעסק או למקום עבודה, דאגו שלא תישארו לבד לאחר התקנת המכונה. דאגו שיהיה מי שילווה אתכם ואת העובדים לאורך כל הדרך, יספק לעובדים כוס קפה טעימה איכותית ולכם הרבה שקט נפשי.

לתיאום פגישה וקבלת הצעה מותאמת למקום העבודה או לעסק חייג עכשיו: 1-700-70-5001