דברים שתוכלו ללמוד על הבוס מהתבוננות בפינת הקפה

דברים שתוכלו ללמוד על הבוס מהתבוננות בפינת הקפההוזמנתם לראיון עבודה? לפני שאתם מחליטים אם לקבל את המשרה, תנו הצצה בפינת הקפה...

 

דברים שתוכלו ללמוד על הבוס מהתבוננות בפינת הקפה

שלחתם קורות חיים, צלחתם את שלב המגרסה וזומנתם לראיון המיוחל בחברה. רגע לפני שאתם נכנסים לבוס ומספרים לו בטון משכנע, כיצד השירות הצבאי שלכם כמש"קי מהדקים וקפה בבסיס שכוח אל, תרם לגיבוש כישוריכם המקצועיים, ולמה אתם האנשים הנכונים לאיוש המשרה, כדאי שתפעילו את חוש הגישוש, ותבררו, האם באמת מתחשק לכם לעבוד אצלו בחברה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לאסוף מידע על אופי הארגון והמנהלים שלו, היא באמצעות התבוננות, או ליתר דיוק, רחרוח בפינת הקפה המשרדית. כל מה שנדרש מכם, זה להקדים טיפונת לראיון, לחייך למזכירה בנימוס ולהישלח להמתנה בפינת הקפה. אם אין פינת קפה, נוסו על נפשכם...

אז על מה כדאי לכם להתעכב בפינת הקפה, כדי לדלות מידע בעל ערך על העסק?

פינת הקפה היא הראי אל נפש הבוס

דבר ראשון, בדקו האם יש מכונת קפה מקצועית בעסק. ראיתם כמה כוסות קלקר מאובקות ושאריות קפה בקופסה ישנה? סימן לא טוב... מצאתם פינת קפה נעימה ומזמינה? זו כבר התחלה טובה!

יפה, יפה... גיליתם מכונת קפה

אז יש מכונת קפה מקצועית? מצוין. מדובר בעסק שמכבד את עצמו ומשקיע בלקוחות ובעובדים שלו. עכשיו כדאי לבדוק, האם מדובר במכונה חדישה ואיכותית, שתאפשר לכם לפתוח את הבוקר עם קפוצ'ינו נחמד וחיוך, או להתעורר עם שוט חזק ועוצמתי של אספרסו משובח.

טוחנים לילות? העיקר שיטחנו פולים...

שימו לב אם מכונת הקפה, היא מכונה לטחינת פולים. אם כן, כנראה שמדובר בארגון גדול וחזק שיש בו עובדים רבים וצריכת הקפה בו גדולה. מה שחשוב זה, שגם אם תטחנו שעות ארוכות בעבודה, תוכלו להישאר ערניים ואנרגטיים, ובין שוט אספרסו לשוט אספרסו, תוכלו ליהנות מהניחוח המשובח של תערובת הקפה הריחני שממלא את האוויר.

אספקת קפסולות חופשית? יש טעם לקום בבוקר...

גיליתם מכונה שעובדת בטכנולוגיית קפסולות? סביר להניח שמדובר בעסק לא גדול, אבל עם סטייל. הקפסולות הקטנות שומרות על טריות הקפה, ויאפשרו לכם ליהנות מקפה משובח ואיכותי בשלל טעמים לאורך היום. אין ספק שמדובר בבוס שיודע לפרגן לעובדים שלו ולשמור עליהם מרוצים, שמחים, ו...כן, כן, יעילים ותורמים לעסק.

זמן שווה קצף...

מצאתם מכונה שמקציפה את החלב לקצף חזק ויציב? מדובר בעסק חזק ויציב שמבין שההשקעה בקצף שווה את הכסף. קפה מפנק על בסיס יומיומי שווה לכם לא פחות מבונוס שנתי או כל הטבה אחרת, ולבוס שלכם כמובן משתלם לא פחות. במקום שתרדו כל יום לקנות את הקפה שלכם למטה ותבזבזו זמן יקר, הקפה המפנק ממתין לכם ממש מתחת לאף.

מכונת הקפה היא הפנים של העסק

פינת הקפה, כפי שהבנתם, משקפת בצורה מהימנה את אופיו של הארגון. תשומת לב לפרטים, מקצוענות, תדמית איכותית ויוקרתית בעיני הלקוחות והשקעה בעובדים ובסביבת העבודה, כל אלה באים לידי ביטוי בבחירת מכונת הקפה, ומעידים, ללא ספק, על בעליה.

אז רגע לפני שאתם נכנסים לראיון המלחיץ, קחו עוד שלוק או שניים מהקפה, כדי להיות ערניים ומפוקסים. אם הקפה חזק, טעים ואיכותי, שווה לכם להילחם על הג'וב!

כי כמו שאומרים אצלנו, בוס טוב ניכר בכיסו, כוסו ומכונת הקפה שלו. בהצלחה.

כתבות נוספות

שיחה על כוס קפה

עולם הקפה
מעבר לכתבה שיחה על כוס קפה

טיפוסים של קפה

עולם הקפה
מעבר לכתבה טיפוסים של קפה

חמישה דברים שלא ידעתם על קפה מקולומביה

עולם הקפה
מעבר לכתבה חמישה דברים שלא ידעתם על קפה מקולומביה