5 ביוני 2017
קפה עלית

פתרונות קפה לעסקים עם מכונות קפה שמותאמות במיוחד בשבילכם!

מכונת קפה לעסקים

זה נכון שבתי מלון מציעים לאורחים שפע חוויות מגוונות ומרגיעות החל מישיבה בלובי, דרך מנוחה נעימה בחדר, בילוי בבריכה ובאולם האירועים ועד ארוחות בחדר האוכל, במסעדת המלון או בחדר ה-VIP.

ברוב המקרים, כחלק מהחוויה, יש גם קפה.

קפה למשרד הוא המומחיות שלנו ולכןהשקענו ברכישת מכונות אספרסו אמינות ואיכותיות מהחברות הטובות בעולםהטוחנות את הפולים במקוםבנוסףפיתחנו אבקת חלב ייחודית ואיכותית במיוחדבשונה ממלבין חלב.

יצרנו מערך שירות טכניאספקה והדרכה שיענו על כל הצרכים של מקום העבודהכל זאת על מנת לספק לעובדים שלך את הקפה האיכותיהמפנק והטוב ביותר ולךמקבל ההחלטות במשרד או במקום העבודהאת הפתרון הכולל שמטפל בך ובמכונה בצורה מקיפה ושלמה.

פתרונות קפה לעסקים המצריך ניסיון וידע 

אנחנובקפה עלית עסקיםמבינים שכמו שאין שתי כוסות קפה זהות לחלוטיןכך אין שני בתי מלון זהים ולכל אחד דרישות משלואנחנו מבינים שפתרון הקפה השלם לבתי מלון הוא פתרון מורכב המצריך חברה עם ניסיון וידע נצבר של עשרות שניםעם היכולות לתת מענה מותאם פרטניתאמצעים לענות על דרישות ספציפיות,שירות טכני אמין ומהירושירות לוגיסטי ענף.

קפה לבתי מלון – הפתרון המושלם

אנחנו מספקים פתרון מקיף לצרכי בית המלוןכולל קפה איכותימכונות אמינות ושירות ברמה גבוהה ביותר.קפה עלית מספקת מכונות קפה ואספרסו איכותיות מתוצרת החברות המובילות בעולם Douwe Egberts וBianchi לרוב בתי המלון בישראל כולל הרשתות פתאלדן וישרוטל

פתרון זה מותאם פרטנית על ידי נציגינו יחד עם הלקוח (נציג בית המלוןומהווה שקלול של מספר גורמים ביניהם מספר החדרים במלוןכמות האורחים,גודל חדר האוכל ועוד.

על ידי בחינת הגורמים הללו אנו מסוגלים להציע ללקוחותינו הצעה מיוחדת התואמת בדיוק את צרכי הלקוחות ובכך לתת להם פתרון שלם המקיף את כל נקודות המפגש עם האורח במלון:

  • בחדר – נדאג תמיד לקפה במנות אישיות להכנה עצמית כמו בבית
  • בלוביRoom serviceבריכהקפיטריה – מכונות אספרסו איכותיותהכנת קפה על ידי בריסטה, ממש כמו אירוח בבית קפה.
  • בחדר האוכל או באולם האירועים – מכונות קפה מסדרת קפיטס (קפה נוזלי), המבטיחה שמירה על טעם אחיד של הקפהמתוצרת Douwe Egbertsמכונות אלו מספקות פתרון לצריכת קפה גבוהה בפרקי זמן קצרים ומספקות מענה אידיאלי לחדר אוכל עמוס אורחיםבנוסף אנו מספקים קפה במנות אישיות להכנה עצמית לאורחים החפצים בכך.
  • קומת עסקים VIPמכונות בשירות עצמי (Full automaticמכונות קפה אוטומטיות שולחניות המאפשרות בחירה בין משקאות שונים המבוססים אספרסו.

בכל בעיה או שאלה על קפה

אנו מאמינים שלקוחות מרוצים הם לקוחות שדואגים להםלכןקפה עלית עסקים מציעה מערך שירות טכני מקיף הכולל אנשי שירות הפרוסים מקרית שמונה ועד אילתאנשי מעבדה ומוקד שירות לקוחות הפועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותרמטרת מערך השירות הטכני היא לדאוג שהמכונות שלך לא יפסיקו לעבודטכנאי השירות מטפלים במאות לקוחות ובאלפי מכונות מכל הסוגים ומעניקים שירות אדיב ומקצועי.

הדרכות מקיפות לצוות עובדי המלון בנושא השימוש ותחזוקת מכונות הקפה

אנו בקפה עלית עסקים עושים הכל כדי שהאורחים שלך יהיו מרוצים וייהנו מכוס קפה איכותיתלכןחשוב לנו להכשיר את עובדי המלון שמתפעלים את המכונות בצורה הטובה ביותר

מחלקת ההדרכה של קפה עלית עסקים תכשיר את כל מי שצריךתלווה ותסייע בכל שניתן על מנת שבסוף תופק מהמכונה כוס הקפה המושלמת.

התחלף הצוותאין בעיהאנו נגיע עד אליך ונכשיר את הצוות החדש להפעלה נכונה של מכונות הקפה.

לתיאום פגישה וקבלת הצעה מותאמת למקום העבודה או לעסק חייג עכשיו: 1-700-70-5001