מה אתם שותים במשרד?

מה אתם שותים במשרד?


קפה איכותי במקום העבודה הוא חלק בלתי נפרד מהיום שלנו. לא משנה אם מדובר בכוס קפה מפנקת בין פגישות במטבחון, אירוח לקוחות לפני ישיבה או בקפיטריה במשרד, אנחנו מאמינים שקפה הוא חלק מהשגרה אבל חייב להיות הכול חוץ משגרתי.


קפה למשרד הוא המומחיות שלנו ולכן, השקענו ברכישת מכונות אספרסו אמינות ואיכותיות מהחברות הטובות בעולם, הטוחנות את הפולים במקום. בנוסף, פיתחנו אבקת חלב ייחודית ואיכותית במיוחד, בשונה ממלבין חלב.

יצרנו מערך שירות טכני, אספקה והדרכה שיענו על כל הצרכים של מקום העבודה, כל זאת על מנת לספק לעובדים שלך את הקפה האיכותי, המפנק והטוב ביותר ולך, מקבל ההחלטות במשרד או במקום העבודה, את הפתרון הכולל שמטפל בך ובמכונה בצורה מקיפה ושלמה.

מכונות קפה למשרד: הפתרון שלם

קפה עלית עסקים מספקת פתרון מושלם לצרכי הקפה והאספרסו של מקומות עבודה ובתי עסק. מכונות האספרסו איכותיות ואמינות מתוצרת החברות המובילות בעולם Bianchi ו-Master Blenders

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון פתרונות:

  1. מכונות קפה Full Automatic  בשירות עצמי- מתאימות למקומות עבודה ומשרדים של 30 עובדים ומעלה.
  2. מכונות קפה פילטר בשיטת קפיטס (High Capacity) – מתאימות לצריכה גבוהה של קפה בזמן קצר
  3. מכונות אספרסו מקצועיות- לחווית בית קפה אצלכם במשרד.

מקומות עבודה רבים ברחבי הארץ כבר נהנים ממכונות האספרסו שלנו מאחר ואנו מציעים מגוון פתרונות לצרכי הקפה של עסקים ומשרדים, פתרונות מבוססי אספרסו מפולי קפה הנטחנים במקום ופתרונות אספרסו מבוססי קפסולות.

מה אתם שותים במשרד?

למה כדאי לבחור במכונות קפה עלית למקום העבודה למשרד?

פתרון כולל לצרכי קפה למשרד - אנחנו, בקפה עלית עסקים מספקים לא רק מכונות אספרסו איכותיות, אלא גם מייצרים ומספקים את חומרי הגלם עבור מכונות הקפה וכך שומרים על איכות הקפה וטריותו. פתרון זה כולל גם מערך שירות טכני והדרכה.

טחינת פולים במקום אבקה - מכונות האספרסו של קפה עלית טוחנות את פולי הקפה בַּמָקום ובכך משפרות משמעותית את איכות האספרסו המופק מהמכונה להבדיל ממשקה קפה המבוסס על אבקה בלבד.

פיתוח ייחודי של קפה למשרדאבקה על בסיס חלב להכנת קפה במכונה: מכונות האספרסו שלנו מספקות קפה איכותי ופועלות על בסיס אבקת חלב במקום מלבין. אבקת החלב היא תחליף החלב האיכותי והטעים ביותר הקיים כיום. היא קרובה מאוד לטעם חלב טרי משום שהיא מכילה מעל ל-50% רכיבי חלב. בנוסף, חלק מהמכונות פועלות על בסיס חלב טרימכונות אלה מצריכות מקרר חלב קטן הנמצא בצמוד למכונה, מחובר אליה ומספק חלב אמיתי למשקה.

חדשנות - אנו ממשיכים כל העת לעמול על חידושים ושיפורים למכונות שלנו. לדוגמה: לקפה עלית הוענק פרס החדשנות מחברת Douwe Egberts על פיתוח דלת פנימית מיוחדת המפרידה בין המקרר הנמצא בחלק מהמכונות לפאנל החשמלי. פיתוח זה מפחית משמעותית את כמות התקלות ומאריך את חיי המכונה.

חיבור למערכת טלמטריה - ניתן לשלב בחלק ממכונות הקפה והאספרסו שלנו מערכת טלמטריה המאפשרת העברת "כרטיס עובד מגנטי". המערכת רושמת את השימוש במכונה ומאפשרת חיוב העובד בסכום שהוגדר מראש.

פתרון קפה המותאם לצרכי העסק

פתרון הקפה של קפה עלית עסקים מותאם פרטנית לבית העסק או מקום העבודה. לקפה עלית ניסיון רב הן בייצור קפה ומוצריו והן בהתאמת פתרונות קפה לשוק העסקי. בעצה אחת עם נציג קפה עלית יבדקו פרמטרים רבים, ביניהם: כמה עובדים בעסק? היכן ממקומות המכונות בעסק? האם יש צורך במכונת high capacity המספקת מענה לצריכת קפה גבוהה בזמן קצר? כמה כוסות קפה העובדים מכינים ביום? מי יתפעל את המכונות?

לאחר בדיקה זו ובדיקות נוספות, יתאים נציג מטעמנו יחד עם נציג בית העסק את כמות וסוג המכונות המתאימות לצרכי הקפה ולפוטנציאל הצריכה. הנציג ילווה את בית העסק לאורך כל הדרך ויוודא שהמכונות שלך פועלות כראוי ומספקות כוס קפה באיכות הגבוהה ביותר. אנו נלווה את בית העסק החל מההתקנה, דרך הדרכה והסברים מקצועיים וכלה בשירות טכני מקצועי ויוזם.

מה אתם שותים במשרד?

בכל בעיה או שאלה על קפה

אנו מאמינים שלקוחות מרוצים הם לקוחות שדואגים להם. לכן, קפה עלית עסקים מציעה מערך שירות טכני מקיף הכולל מהנדסי שירות הפרוסים מקרית שמונה ועד אילת, אנשי מעבדה ומוקד שירות לקוחות הפועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מטרת מערך השירות הטכני היא לדאוג שהמכונות שלך לא יפסיקו לעבוד. מהנדסי השירות מטפלים במאות לקוחות ובאלפי מכונות מכל הסוגים ומעניקים שירות מקצועי ויוזם, כלומר, מגיבים במהירות ויעילות לקריאת תקלה ומבקרים תקופתית על מנת לבצע פעולות מונעות ופעולות תחזוקה.

מהנדסי השירות שלנו מלווים את לקוחותיהם לאורך זמן ומכירים את היסטוריית המכונות והטיפול.

הדרכות מקיפות לצוות העובדים בנושא השימוש במכונות הקפה

אנחנו בקפה עלית עסקים משתדלים לעשות הכל כדי שהעובדים שלך יהיו מרוצים ויהנו מכוס קפה איכותית, לכן, חשוב לנו להכשיר את מתפעלי המכונות בצורה מלאה להפעלה נכונה, יעילה ומוצלחת של מכונות הקפה. מחלקת ההדרכה של קפה עלית תדאג להכשיר את כל מי שצריך, ללוות אותו ולסייע בכל שניתן על מנת שבסוף תופק מהמכונה כוס הקפה המושלמת.

התחלף הצוות? אין בעיה, אנו נגיע עד אליך ונכשיר את הצוות החדש להפעלה אופטימלית של מכונות הקפה

לתיאום פגישה וקבלת הצעה מותאמת למקום העבודה או לעסק חייגו עכשיו: 1-700-70-5001

כתבות נוספות

קפה בסטייל וגם בSale

עולם הקפה
מעבר לכתבה קפה בסטייל וגם בSale

הקפה האוגנדי – תרבות קפה מתפתחת

עולם הקפה
מעבר לכתבה הקפה האוגנדי – תרבות קפה מתפתחת

רצים במרוץ הלילה של תל אביב? 4 טיפים שיעזרו לכם לצלוח אותו בשלום

עולם הקפה
מעבר לכתבה רצים במרוץ הלילה של תל אביב? 4 טיפים שיעזרו לכם לצלוח אותו בשלום