20 במרץ 2018
שטראוס קפה

איזו מכונת קפה מתאימה לעסק שלי?

אוירת קפה עם סוגים שונים של קפה ממכונה

יש דבר אחד משותף לבתי מלון, אולמות כנסים ומסעדות: בכולם סביר להניח שיוגש קפה. מי שמעוניין לרכוש מכונת קפה מקצועית עבור העסק שלו, צריך לקחת בחשבון שיקולים שונים.

בינהם מהירות העבודה של המכונה, סוג הקפה אותו היא מכינה וכמובן שהעיצוב משחק גם הוא תפקיד מרכזי. באתר עלית ניתן למצוא מגוון עשיר של מכונות קפה לעסקים, מתוך ההבנה שלכל מקום ולכל בית עסק יש את הצורך שלו. המכונות שעלית מציעה לעסקים נבדלות זו מזו בגודלן ובשימוש המיועד בכל אחת.

מכונות קפה לעסקים אינטנסיביים

במשרדים גדולים, על פי רוב צריכת הקפה גם מוגברת. אם במשרד שלכם שותים למעלה משישים כוסות קפה בשעה, מכונת הקפה Bianchi Gaia היא המתאימה עבורכם. זו מכונת קפה מקצועית, המבוססת על פולי קפה הנטחנים במקום וניתן לשלב בתוכה גם אבקות חלב ושוקו. ניתן להכין במכונה זו משקאות קפה שונים בלחיצה אחת. היא נוחה לשימוש ומאוד פשוטה לתפעול וכוללת גם תצוגת מסך LCD. המכונה מאפשרת להכין בין 60-95 כוסות קפה בשעה. היתרון שלה הוא גם בכך שהיא מאפשרת הכנה של משקאות נוספים מלבד קפה ומספקת אלטרנטיבה למי שרוצה להתפנק עם כוס שוקו.

לעסקים קטנים חובבי קפה

מכונת קפה אוטומטית Melitta Barista היא מכונת קפה מקצועית המבוססת על פולי קפה טריים. ניתן להכין באמצעותה מגוון משקאות קפה ובאיכות מקצועית. במכונה זו ניתן לבחור את עוצמת הקפה הרצויה ואת כיוון ההקצפה.

זו מכונת קפה לעסקים קטנים או בינוניים, בעלי צריכה של עד 60 כוסות ביום, וניתן לעשות בה גם שימוש עצמי. היא מאפשרת הכנה של שתי כוסות קפה באותו הזמן וקלה לתפעול.

מכונת קפה אוטומטית Melitta Barista

בכל שלוש שניות נולד ספל קפה

מכונת הקפה מדגם Cafitesse Presto מבוססת על קפה פילטר. בשיטה בה עובדת מכונה זו, מובטחת אחידות בכל ספל לאורך זמן. מכונת קפה זו תתאים במיוחד למקומות בהם יש צורך לספק כמות גדולה של קפה בפרקי זמן קצרים, כמו למשל בבתי הארחה או באירועים. ניתן להפיק מהמכונה ספל קפה בכל שלוש שניות. 
עבור שומרי השבת, המכונה כוללת פתרון ייחודי לשמירת שבת ומאפשר הגשת קנקני פילטר בשבת.

עם פילטרים

כאשר יש צורך בהגשת קפה פילטר בפרקי זמן קצרים, מכונת Cafitesse Excellence היא בחירה מוצלחת.

זו מכונת קפה מקצועית אשר ניתן לעשות בה שימוש באירועים, כנסים או ארוחות בוקר בבתי מלון, והיא מיועדת לשימוש עצמי. העיצוב שלה אלגנטי מאוד וחדשני והיא משתייכת לדור החדש של מכונות הקפה לעסקים.

אלגנטיות ומהירות

עבור עסקים גדולים, המעוניינים במכונת קפה עם פולי קפה טריים – מכונת מכונת קפה אספרסו מקצועית מדגם Appia ii יכולה להיות התשובה. המכונה מציעה מגוון של משקאות קפה, ומבוססת כאמור על פולי קפה הנטחנים במקום. היא בעלת עיצוב אלגנטי ומהירה, וכל זאת מבלי לוותר על איכות ויעילות רבה.