14 באפריל 2019
בשיתוף YNET

העולם כבר שם ואיפה אתם? כל מה שצריך לדעת על קפסולות הקפה החדשות

קפסולות קפה

פעם לבשנו את אותם בגדים, אכלנו את אותו שוקולד והשתמשנו באותה קפסולת קפה. כיום, העולם כולו פתוח בפנינו, חנויות האונליין מציעות שפע עצום, ועל המדפים קיימים אינספור מוצרים שקוראים לנו להתנסות בהם. גם בעולם הקפה, מיליונים ברחבי העולם מתנסים בכל יום בסוגים שונים של קפה. איך יכול להיות שפספסנו את מהפכת הקפסולות העולמית, ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים להתנסות בטעמים חדשים?

תרבות הקפה משתנה בכל העולם, ומיליוני אוהבי קפה מתנסים בכל יום בסוגים חדשים של קפה בבתי הקפה ובבית. הישראלים נמצאים הרבה מאחור בכל הנוגע לחידושים בתחום, אבל אל דאגה, אנחנו בדרך הנכונה ומתחילים להיפתח לפולי קפה מכל העולם, סוגי קפה חדשניים בבתי הקפה, וקפסולות בטעמים חדשים, אשר סוף סוף מציעות חלופה וגיוון לקפסולות הוותיקות.

אין ספק, מהפכת הקפסולות המותאמות למכונות של נספרסו, שהתאפשרה עם פקיעת הפטנט של החברה בשנת 2012, פתחה עולם שלם של טעמים עבור מיליוני צרכנים בכל העולם. אם גם אתם מוכנים לשנות את ההרגל ולהתנסות בחוויית קפה אחרת, חדשה ואיכותית – אלו הדברים שאתם חייבים לוודא:

הסוד לטריות ולטעם עשיר – אטימות לחמצן

אחד הגורמים החשובים ביותר לשמירה על איכות וטריות הקפה, הוא האטימות לחמצן. כאשר קפה פוגש את החמצן שבאוויר, הטעם שלו הופך לחמוץ יותר, עד שהוא עשוי להגיע לארומה של חלב מקולקל. אטימת הקפה באופן הרמטי לאוויר, תשמור על קרמה עשירה וארומה של טריות.

בעולם הקפסולות, לא כל קפסולה שתמצאו תשמור באותה מידה על טריות הקפה – הקפסולות התואמות של קפה עלית, למשל, אטומות באמצעות טכנולוגיה ייחודית וחדשה: שלד הקפסולה מיוצר בטכנולוגיית PBT מתקדמת, בעוד שהמעטפת עשויה אלומיניום – מה שמבטיח טריות לאורך זמן.

אריזות קפה עלית קפסולות

התאמה מלאה לכל המכונות של Nespresso

זוכרים שבעבר הרחוק היינו קונים מחסניות דיו מקוריות ויקרות? היום המחסניות התואמות הן סטנדרט בבית ובמשרדים, והצרכנים חוסכים עשרות אחוזים בכל קנייה. אחרי מספר פעמים בהן המדפסת לא ניזוקה בעקבות המחסנית, הצרכנים הרגישו בנוח לעבור למחסניות תואמות ולעולם לא לחזור למחסניות היקרות.

בדומה, אם בעבר צרכנים חששו שהקפסולות החדשות לא יתאימו למכונות של נספרסו, היום מיליוני צרכנים בעולם ומאות אלפי ישראלים כבר רגילים לנסות קפסולות חדשות ומגוונות – בלי להיות כבולים למותג אחד ויחיד. החברות הגדולות והמוכרות בתחום מייצרות במפעלים המבטיחים 100% התאמה לדגמי המכונות של נספרסו וכל מה שצריך לעשות – זה להתנסות.

האיכות הגבוהה ביותר – במחיר המשתלם ביותר

אחד היתרונות של הקפסולות התואמות, הוא היכולת לשמור על איכות גבוהה של קפסולה וטעמים, במחיר משתלם לעומת הקפסולות המקוריות. בנוסף, הקפסולות של נספרסו משווקות רק דרך הסניפים של החברה, בעוד שאת הקפסולות התואמות ניתן לקנות כיום בכל סופרמרקט, מה שמאפשר לכם להתנסות ולהתאהב בטעמים שלהן הרבה יותר בקלות.

כדי לגלות את הסטייל האישי שלכם בקפה – כל מה שצריך זה לפתוח את הראש

גם אם אנחנו מנסים פולי קפה חדשים מגואטמלה, או טועמים סוג חדש של קפה בבית הקפה – בסופו של דבר, כולנו אוהבים לנסות טעמים חדשים כדי לגלות את הטעם האישי שלנו בקפה. כשאנחנו "נתקעים" על ההרגלים הישנים שלנו, אנחנו מפספסים מגוון עצום של אפשרויות.